tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz pracuje dla Ciebie cały rok.

Kalendarze trójdzielne to najbardziej popularny wzór w naszej drukarni. Duża powierzchnia reklamowa, przystępna cena oraz niewątpliwe walory użytkowe sprawiają, że nasi Klienci najczęściej sięgają po ten produkt. Jeśli dodamy do tego najbardziej rozbudową ofertę wzorów, w których na pewno każdy znajdzie coś pasującego do swojej firmy oraz opiekę studia graficznego to mamy kompletną ofertę. Kalendarze trójdzielne występują w wielu odmianach: spiralowane, jednodzielne, wypukłe, błyszczące i wiele innych. Poniżej pełna oferta.

Kalendarze trójdzielne PREMIUM

Kalendarze trójdzielne z wypukłą główką

Kalendarze trójdzielne PREMIUM są dostępne w wielu rozmiarach i rodzajach kalendariów. Zarówno główka jak i plecy kalendarzy pełnią funkcję reklamową i mogą być zaprojektowane pod indywidulane wymagania Klienta. Możliwość wyboru rodzaju uszlachetnienia powierzchni oraz opracowania projektu.

Zobacz wszystkie wzory kalendarzy

Kalendarze trójdzielne STANDARD

Kalendarze trójdzielne z płaską główką

W pełni indywidualny projekt kalnedarze tak jak w wersji PREMIUM, ale z płaską, tańszą główką.

Kalendarze trójdzielne na spirali

Małe ilości na specjalne okazje

Drukowane cyfrowo katalogi ze spiralą to idealna opcja przy niskich nakładach lub nietypowej objętości. Realizujemy już zlecenia od kilku sztuk.

Katalogi ze spiralą

Kalendarze trójdzielne EKONOMICZNE

Wiedza i doświadczenie

Trudno wyobrazić sobie zlecenie jakiejkolwiek poważnej publikacji osobom, które nie posiadają doświadczenia, a przede wszystkim wiedzy na temat składu i łamania tekstu, zasad panujących w typografii czy pisowni językowej.

Mamy na koncie kilkusetstronicowe publikacje, których wyprodukowanie wymagało profesjonalnego podejścia do organizacji pracy w studiu i z Klientem.

Wszystkie etapy pracy wykonujemy sami: fotografia i obróbka graficzna, rysunki techniczne, tabele, łamanie, przygotowanie do druku.

Skład i łamanie książek

Fotografia produktowa

Własne studio fotograficzne

Jesteśmy samowystarczalni. Fotografię reklamową produktów wykonujemy we własnym studiu fotograficznym. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu sesji fotograficznych, pozwala nam oferować produkt wysokiej jakości. Dostarczaliśmy naszym Klientom zarówno fotografie małych produktów, odzieży jak również dużych maszyn przemysłowych. Zawsze konsultujemy z Klientem jego wizję produktu i dokładamy od siebie zaangażowanie i profesjonalizm.

Skontaktuj się z nami

Gazetki promocyjne

Duże nakłady - espresowa realizacja

Specjalizujemy się projektowaniu i cyklicznym dostraczaniu gazetek promocyjnych dla sklepów i hurtowni.

Wypracowany system komunikacji z Klientem i przepływu materiałów, pozwala nam realizować obszerne publikacje w bardzo krótkich terminach.

Gazetki promocyjne
do góry