tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Ulotki reklamowe

Drukujemy, ale również projektujemy zarówno obszerne katalogi jak i ulotki, foldery czy wizytówki. Przygotowujemy fotografie reklamowe, rysunki techniczne, teksty reklamowe i wszystkie niezbędne elementy. Dobieramy papiery, uszlachetnienia, organizujemy dystrybucję. Powierzając nam zadanie mogą być Państwo pewni, że każdy aspekt realizacji będzie na najwyższym poziomie.

Foldery reklamowe

Folder reklamowy to jedna z podstawowych form kontaktu z Klientem. To właśnie folder reklamowy jest materiałem, który zostając u Klienta potrafi podtrzymać dobre wrażenie wywarte podczas spotkania oraz dostarczyć rozmówcy dodatkowych informacji o ofercie firmy. Pomożemy Ci wykonać folder reklamowy, który profesjonalnie będzie prezentował produkty i usługi Twojej Firmy.

Produkty

Ulotki składane

Ulotki składane

Drukujemy ulotki składane w wielu formatach. Najpopularniejsze to A3 składane do A4, A4 do A5, A4 do DL. Drukujemy na papierach kredowych i offsetowych we wszystkich gramaturach oraz na tekturach. Oferujemy wiele opcji uszlachetnień.

Ulotki drukowane cyfrowo

Ulotki cyfrowe i offsetowe

U nas wydrukujesz ulotki w każdym formacie i nakładzie. Dobierzemy technikę druku odpowiednią do potrzebnego nakładu. Rozwój technik drukarskich sprawił, że zatarły się różnice jakościowe pomiędzy drukiem cyfrowym i offsetowym, dzięki temu możemy zawsze zaoferować najwyższą jakość.

Inne produkty w drukarni

Inne produkty w drukarni wielkoformatowej

do góry