tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Projektowanie graficzne to pasja, która stała się naszą pracą.

ZEVA to agencja reklamowa, którą tworzą ludzie od zawsze związani z reklamą, sztuką, fotografią, filmem, działaniami multimedialnymi i muzyką. Jesteśmy agencją reklamową full serwis, z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamowym. Mimo tego nie dopadła nas rutyna i sypiemy z rękawa świeżymi pomysłami.

To co nas wyróżnia to szczególna dbałość o projekty i świadome kreowanie końcowego efektu. Posiadamy pełne zaplecze: dział projektowy, studio fotograficzne, drukarnia, frezowanie, laser, dział montażowy. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Doświadczenie

Jesteśmy związani z reklamą od przeszło 15 lat. Pod własnym szyldem pracujemy od 2008 roku. W tym czasie wykonaliśmy tysią realizacji dla największym firm w regionie. Wachlarz wykonywanych usług jest sukcesywnie poszerzany z każdym nowym Klientem i chyba nie ma rzeczy, kórych nie wykonywaliśmy. Wiemy jakie rozwiązania reklamowe sprawdzają się najlepiej - skorzystaj z naszego doświadczenia.

Profesjonalizm

Reklama to nieustanne uzupełnianie swojej wiedzy, umiejętności technicznych czy panujących trendów. Przez wiele lat doskonaliliśmy własne techniki produkcyjne, co pozowoliło nam na wypracowanie najwyższej jakości. Znajomość materiałów i metod montażu poparta wieloma realizacjami i obserwacją jak zachowują się w czasie, owocuje przy obecnie oferowanych rozwiązaniach.

Nowatorstwo

Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy nietypowe zlecenia, wkraczając niejednokrotnie w nieznane obszary. Intuicja i bagaż doświadczeń podpowiadają najlepsze rozwiązania. Nagrodą naszych działań jest satysfakcja z osiągniętych efektów.

Pomoc

Każdy Klient jest otoczony opieką merytoryczną, a naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. Staramy się zmaksymalizować efekt, jaki jest do osiągnięcia, oferując rozwiązania optymalne jakościowo i finansowo.

Jak zazwyczaj pracujemy?

Badanie potrzeb Klienta i rynku?

Najważniesza jest rozmowa. Dzięki niej wiemy czego potrzebuje Klient i co chce osiągnąć?

Projekt

W projekcie graficznym uwzględniamy wiele czynników: grupę docelową, lokalizację, nośniki reklamy, zasięg. Dzięki doświadczeniu wiemy co i gdzie zastosować.

Akceptacja

Wspólnie z Klientem wybieramy i dopracowujemy najlepsze rozwiązanie, które zostanie zrealizowane.

Wdrożenie

Bogate zaplecze realizatorskie pozwala nam wykonać niemal każde zleceniu bez pomocy z zewnątrz. Bezkompromisowo podchodzimy do aspektu jakości, obsługi i terminu.

Klienci

Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
Szyldy i kasetony
do góry