tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Ścianki reklamowe

W ofercie posiadamy gotowe systemy ścianek wystawienniczych i trybunek reklamowych na stoiska targowe. Zajmujemy się projektem i produkcją wysp handlowych dostosowanych pod specyficzne potrzeby Klientów.

Elementy stoisk targowych

Projektujemy i wykonujemy elementy stoisk targowych takie jak: trybunki, fryzy, ekspozytory, oświetlenie czy konstrukcje dekoracyjne. Bogaty wybór materiałów konstrukcyjnych pozwala kreować nietuzinkowe rozwiązania.

Stojaki rollup

Ścianki wystawiennicze

Składane ściany targowe

U nas możesz mieć pewność, że wszystkie realizacje są na najwyższym poziomie. Nie ma znaczenia technika ani nakład - zawsze otrzymasz towar pierwszej jakości.

Stojaki rollup

Rollup

Profesjonalne projekty - indywidulane podejście

Rollup to skuteczne i tanie banery wystawiennicze. Jest prosty i szybki w montażu oraz zajmuje niewiele miejsca. Rollupy są sprzedawane w poręcznej torbie na ramię.

Zobacz rollup'y
Katalogi ze spiralą

Stojaki na ulotki

Ekspozytory na materiały reklamowe

Stojaki na ulotki są znakomitym nośnikiem reklamowym. Oferujemy stojaki na ulotki A6, DL, A5, A4 w różnych konfiguracjach. Dysponujemy różnorodnymi wolnostojącymi stojakami na foldery, ulotki i katalogi.

Stoiska do degustacji

Stoiska degustacyjne

Lady wystawiennicze

Oferujemy stoiska degustacyjne wg indywidualnych projektów oraz gotowe rozwiązania z wymienną grafiką. Wszystkie lady promocyjne składają się w łatwy sposób bez użycia narzędzi.

Potykacze reklamowe

Potykacze

W ofercie posiadamy potykacze aluminiowe, stalowe oraz drewniane z tablicą kredową. Potykacze są dostępne w popularnych rozmiarach B1, B2, A1, A2. Możemy również wykonać inny rozmiar.

Powiązane produkty reklamowe

do góry