tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Reklama na witrynach

Posiadamy doświadzcenie w opracowywaniu i znakowaniu nawierzchni komercyjnych i sportowych. Znakowanie może być tymczasowe z zastosowaniem naklejem podłogowych ze specjalnym klejem lub stałe wykonane za pomocą dedykowanych farb i lakierów.

oklejanie szyb folia antywłamaniową

Znakowanie boisk sportowych

Jesteśmy wykonawcami specjalizującymi się w znakowaniu boisk sportowych. Oferujemy kompleksowe usługi, włączając w to nanoszenie linii granic, pól i linii pomocniczych, a także logo i inne oznaczenia. Doświadczenie zdobyte przy realizacji znakowania boisk sportowych pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości. Znajomość materiałów gwarantuje wieloletnią trwałość.

Znakowanie ciągów komunikacyjnych

Folie rozpraszające światło

Popularne folie, które do złudzenia przypominają efekt szkła piaskowanego. Podstawową zaletą jest duża przepuszczalność światła przy ograniczeniu widoczności tego co znajduje się w pomieszczeniu. W ofercie wiele rodzajów i kolorów, co pozwala uzyskać nietuzinkowe efekty dekoracyjne. Folie szronione są bardzo popularne w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach i łazienkach.

Zmiana koloru auta

Malowanie z szablonów

Dekorujemy ściany i podłogi grafikami malowanymi za pomocą szablonów. Wykonujemy nawet bardzo złożone, wielokolorowe wzory.

Inne produkty w tym dziale

do góry