tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Produkcja filmów reklamowych

Profesjonalny sprzęt, kreatywne podejście do tematu oraz terminowość to cechy, których możesz być pewien powierzając nam realizację spotu filmowego. Jeśli dodamy do tego świetny kontakt na planie oraz bardzo atrakcyjne ceny to zyskujesz zapewnienie, że otrzymasz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Prezentacje firmowe

Dodatkowe wsparcie sprzedaży

Proponujemy Państwu wizerunkowe filmy reklamowe, które są wsparciem podczas spotkań z nowymi kontrahentami. Długość filmu, użyty sprzęt oraz zastosowane efekty zależą od budżetu, jakim Państwo dysponują. Oczywiście prezentacje mogą być synergią wszystkich niezbędnych elementów takich jak: tabele i zestawienia, animacje 2D i 3D, objaśnie audio etc

Filmy korporacyjne

Promocja firmy i komunikacja

Produkcja filmów korporacyjnych jest skuteczną i niebanalną metodą reklamy dla przedsiębiorstw. Film korporacyjny to narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku firmy i skuteczny sposób przykazywania ważnych informacji. Filmy korporacyjne można stosować w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Filmy korporacyjne mogą służyć jako narzędzie do prezentacji firmy, usług i produktów czy motywacji pracowników.

Filmy na telebimy

Kiedy liczy się każda sekunda

Telebim jest specyficznym medium i tylko zrozumienie jego właściwości gwarantuje efektywne wykorzystanie powierzchni oraz czasu. Zajmujemy się reklamą zewnętrzną na co dzień, dlatego rozumiemy jakie rozwiązania przyniosą zwrot poniesionych kosztów. Przekonaj się jak działamy.

Strony mobilne

Inne produkty w multimediach

do góry