tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Etykiety samoprzylepne

Projektujemy i drukujemy dowolny typ etykiet samoprzylepnych przeznaczonych do aplikacji na róznych materiał i o określonych parametrach trwałości. Dobieramy materiały i kleje aby etykiety spełniały określone kryteria.

Naklejki podłowe

Naklejki podłogowe to nietypowa i bardzo skuteczna forma przekazu reklamowe. Aplikacja w noryginalnym miejscu zawsze przykuwa uwagę, a trwałe materiały zapewniają bardzo dobrą jakość przez cały okres użytkowania.

Naklejki 3d

Naklejki 3D

Naklejki wypukłe

Oferujemy naklejki 3D w pełnym kolorze jak również na podłożach metalicznych. Naklejki mogą być wykonane w dowolnym kształcie.

Naklejki dekoracyjne na ścianę

Naklejki ścienne

Dekoracje na ścianę

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to oprócz oferowanych w bazie naklejek ściennych, zrobimy tę jedną specjalnie dla Ciebie. Napisz tylko czego oczekujesz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły.

Etykiety na rolce

Etykiety na roli

Naklejki do aplikacji maszynowej.

Naklejki na rolce można wykorzystać do zautomatyzowanego naklejania na towar bądź przy zamówieniu więych nakładów. Wygodna forma roli pozwala wygodnie przechowywać i transportować etykiety.

Etykiety odblaskowe

Etykiety odblaskowe

Naklejki odblaskowe znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie widoczność i bezpieczeństwo są najważniejsze. Doskonalne sprawdzają się na samochodach, tablicach wielkoformatowych czy elementach komunikacji w halach produkcyjnych.

Naklejki dla dzieci do pokoju

Naklejki dla dzieci

Projektujemy i produkujemy naklejki ścienne i meblowe do pokojów dziecięcych. Naklejki mogą mieć dowolny kształt i być zabezpieczone przed zarysowaniami.

Inne produkty w drukarni wielkoformatowej

Inne produkty w drukarni

do góry